ברכה לעובד שעוזב
ברכה לפרישה

ברכות לפרישה - כך תיפרדו מעובד שעוזב

לא פשוט להיפרד מאדם שעבדתם לצידו שנים ארוכות. במקרים רבים, צברתם חוויות משותפות באירועי גיבוש וטיולים שתישארנה איתכם גם הרבה אחרי שהוא יעזוב. תגידו מה שתגידו על אירוע הפרישה- די ברור שהמחלקה צריכה להצטייד בברכה מכבדת ומקורית שלא תבייש את המעמד. הגעתם למקום הנכון.

אם לא תמצאו כאן את הברכה שתתאים לכם כמו כפפה ליד, אנחנו מספקים שירותי כתיבה בהתאמה אישית. פרטים נוספים אודות מחירי ברכות תוכלו למצוא כאן.

כמה עולה ברכה לפרישה?
השימוש בברכות שנמצאות באתר הוא חופשי. כתיבת ברכה  של 10 שורות בחרוזים תעלה 150 ש"ח. ברכה או דרשה של 20 שורות בחרוזים תעלה 200 ש"ח.

תוך כמה זמן מרגע הזמנת הברכה היא תהיה מוכנה?
הברכה תהיה מוכנה בתוך 24 שעות מרגע ההזמנה.

 

אילו סוגי ברכות אתם יודעים לכתוב?
כתבנו מאות רבות של ברכות מכל הסוגים: ברכות מרגשות, שנונות, מצחיקות, מכבדות, מסורתיות ועוד ועוד.

 

האם אפשר לראות דוגמאות לברכות שכתבתם?
בהחלט. היכנסו כעת לאתר ותוכלו להתרשם מברכות שונות שיצרנו.

כאן תוכלו למצוא אוסף של ברכות בנושאים רבים ומגוונים הקשורים בפרישה: ברכה לבוס שעוזב, ברכה למנהל שעוזב, ברכה למנהלת שעוזבת, ברכה לעובד שעוזב לפנסיה, ברכה לעובד שפורש, ברכה לעמית לעבודה, ברכה לעמית לעבודה שעוזב, ברכה לעמית שעוזב, ברכה לפורש, ברכה לפורשים, ברכה לפורשת, ברכה לפורשת לפנסיה, ברכה לפנסיה, ברכה לפנסיה מהעבודה, ברכה לפרידה מעובד, ברכה לפרישה לגמלאות, ברכה לפרישה מהמקורות, ברכה לפרישה מהעבודה, ברכה לפרישה ממקום עבודה, ברכה לרגל פרישה מעבודה, ברכות לעובדת שעוזבת את העבודה, ברכות לפרישה לפנסיה, ברכות לפרישה מהמקורות, ברכות לפרישה ממקום עבודה, ברכות פרידה מעובד, ברכת פרידה ממנהל, ברכת פרידה מעובד, ברכת פרידה מעובדת שעוזבת, ברכת פרישה
מילות פרידה מעובד שיוצא לפנסיה, מכתב פרידה מעבודה, פרידה מחבר לעבודה, פרידה ממנהל
פרידה מעובד, פרידה מעובד שעוזב, פרישה מעבודה ברכות