top of page

מחירון ברכות

כתיבת ברכות בתשלום

זקוקים לברכה אישית?

מעוניינים לקבל שירות מכותב ברכות מקצועי?

כתיבת ברכה בתשלום היא שירות שאנו מציעים לכל מי שמעוניין לדייק את הברכה כך שתתאים במיוחד למציין האירוע.

אז אם אתם לא מוצאים את המילים הנכונות לאירוע הנכון, או גרוע יותר, מוצאים את המילים הנכונות אבל לא לאירוע הנכון, יש לי בשורה אמיתית עבורכם: אני כאן, לשירותכם, ואוכל לסייע לכם בכתיבת ברכות מקצועית לכל אירוע שתבחרו.

רוצים לדעת כמה עולה ברכה אישית?

מעוניינים להעניק לאדם קרוב ברכה בתשלום?

כותב ברכות מקצועי עם ניסיון של כתיבת למעלה מאלף ברכות, נמצא כאן לרשותכם.

המחירון הבא יסייע לכם להתמצא בעולם הברכות.

להזמנת ברכה אישית לחצו כאן.

300 ש"ח

שתי ברכות בהתאמה אישית לכל אירוע חיים בכל אורך.

180 ש"ח

ברכה בהתאמה אישית לכל אירוע חיים בכל אורך מבוקש.

בכיף שלי

כתבתם ברכה ואתם רוצים שיפורים קלים? עלי

בחינם

 בכל הברכות המפורסמות באתר ניתן לעשות שימוש ללא כל תשלום.

כמה מילים על כתיבת ברכה אישית

אם ממש תתאמצו, תזכרו בקלות בברכות שאמנם הוענקו לכם מהלב, אך לא נכתבו מתוכו. כן, אנחנו מדברים על אותן ברכות גנריות נטולות השקעה, אופי וייחוד. עם קריאת ברכות מסוג זה יתכן שחשתם אכזבה קלה, או חמור מכך – לא חשתם דבר. אז לאחל לאדם קרוב "יום הולדת שמח עד 120", "בהצלחה בכל אשר תפנה" או "בריאות איתנה ופרנסה טובה" זו אמנם אפשרות, אך ברור לכם כי האפקט שיוצרות ברכות שכאלו נמוך עד אפסי.

 

ברכה אישית לעומת זאת מותחת את החיוך לצדדים, מצניחה דמעות התרגשות מהעיניים וגורמת ללב לרקוד בקצב מהיר. אז שניה לפני שאתם מברכים, הרשו לנו לברך אתכם עם בחירתכם להיכנס אל "אתר הברכות השלם"! אנחנו לא רק מציעים נוסחים מוכנים של ברכות ואפשרות להזמין ברכה, אלא גם דגשים וטיפים שיאפשרו לכם לכתוב ברכה מרגשת לגמרי לבד. לא נותר לנו אלא לעטוף אתכם ב"ברכות", ולאחל לכם מסע מרגש בכל דרך שתבחרו.

 

שתי דרכים, ברכה אחת: איך כותבים ברכה בלתי נשכחת מלב אל לב?

אתם מכירים בכוחן של מילים, רוצים לרגש באמצעותן ולהעניקן כמתנה נצחית לאדם קרוב? ארזו אותן כברכה אישית! לפניכם, 2 דרכים שונות המובילות אל אותו היעד – ברכה נוגעת ש"לוחצת על כפתורי הלב":

כותבים ואז עורכים – האופציה הראשונה היא שאתם (כן, כן: אתם!) תכתבו את הברכה בעצמכם. גם אם התנסחות בכתב אינה הצד החזק שלכם, ראוי שלפחות תנסו לפתוח את ליבכם וראשכם ולתת למילים למצוא את דרכן אל הדף. לאחר שתהיה בידכם (או במחשבכם) סקיצה מתקדמת, תוכלו להעבירה לעורך ברכות מקצועי שילטש אותה עבורכם.

האיחולים שלכם, המילים של כותב מקצועי – אין לכם את הפנאי לכתוב בעצמכם או שאתם פשוט לא אנשים של מילים? זה לא אומר שלא תוכלו להעניק ברכה אישית נוגעת ומרגשת. אז האופציה השנייה העומדת לרשותכם היא לפנות מראש לכותב ברכות מקצועי, שיודע ללהטט במילים ולתרגם את האיחולים הכנים שלכם לברכה מדויקת.

 

"אני רוצה להתנסות בכתיבת ברכה! איך עליי להתחיל?"

לפני שאנחנו חולקים אתכם את הדגשים, חשוב לנו לציין: עבור מי שאינו מיומן בכתיבה (ובכתיבת ברכות בפרט), יצירת ברכה אישית-מושלמת יכולה לקחת שעות ולפעמים גם ימים. ההקדמה הזו לא נועדה להוריד אתכם מהרעיון וללכת בכל זאת על ברכה גנרית, אלא להפך: ההשקעה הכרוכה ביצירת ברכה אישית, מוצדקת. הסיבה: יש לה חיי נצח. שלא כמו מרבית המתנות שעם הזמן מתבלות, ערכם של איחולים רק מוסיף לעלות עם השנים. בכדי להבין על מה אנחנו מדברים, הציצו בזמנכם הפנוי בברכה כתובה שניתנה לכם על ידי אדם קרוב לפני חמש, עשר או עשרים שנים. ספוילר: אתם צפויים לחוש התרגשות אדירה – מציפה וסוחפת. בשורה התחתונה: המאמץ וההשקעה שווים את התמורה.

 

ולענייננו: בכדי "לשחק במילים" ולכתוב ברכה מרגשת, עליכם להכיר את חוקי המשחק. אז הנה הם לפניכם: מספר דגשים לכתיבת ברכה אישית שמומלץ לכם לאמץ:

תחקיר יסודי – בכדי שהברכה תהיה אישית עליכם להכיר היטב את האדם שאתם מבקשים לברך. ולכן, את כתיבת הברכה יקדים תמיד תחקיר קצרצר שנועד להעמיק את ההיכרות ביניכם (כן, גם אם מדובר על החבר הכי טוב), וגם לתת לכם רעיונות לאיחולים, מבנה וסגנון הברכה. ואיך מבצעים תחקיר שכזה? שוטטות בפרופילים ברשתות החברתיות, שיח טלפוני עם בן משפחה, והשחקנים הטובים שבחבורה גם יכולים לנסות לתחקר את האדם שרוצים לברך ("תזכיר לי, מתי סיימת את הלימודים ומה היה התפקיד הראשון שלך?").

האירוע הנחגג – תוכן הברכה חייב להיות מותאם לסוג האירוע הנחגג. מטבע הדברים, ברכה לכבוד הגיוס לצה"ל, תהיה שונה במהותה מברכה שנכתבת לכבוד היציאה לפנסיה.

האדם החוגג – ישנם אנשים שיעריכו ברכה בחרוזים, כאלו שמה שמדבר אליהם הוא הומור, ולא חסרים אנשים שהברכה שבעיקר תיגע להם ברגש היא זו שנכתבת בסגנון "חיים שכאלה". דעו למי אתם מאחלים, והתאימו את הקונספט והתוכן בהתאם.

אורך הברכה – אל תגבילו את עצמכם, ובעיקר אל תמנעו איחולים מהאדם שאתם רוצים לברך רק משום שאתם חוששים מאורך הברכה ("כבר הגעתי ל-300 מילים, אני מוכרח לצמצמם קצת"). תנו לכל רגש ומחשבה דרור והביאו את אלו לכתב. זכרו כי אינכם כותבים נאום, הרצאה או עבודה אקדמית, אלא ברכה שתכליתה לגעת בלב ולתפוס בו פינה.

 

אז האם הברכה שכתבתם אישית? כך תוכלו לבדוק

כתבתם או שכתבתו עבורכם ברכה שאמורה להיות אישית? רגע לפני שאתם מצרפים אותה למתנה, שולחים אותה במייל או מקריאים אותה באירוע, תוכלו להעמידה במבחן במטרה להבין האם היא אכן אישית. אז מה עליכם לעשות? לקרוא אותה בנשימה אחת ולקבוע אם ניתן לברך באמצעותה גם אנשים רנדומליים. במידה שמסקנתכם היא שכן, הברכה ככל הנראה סופר-גנרית ואינה מספיק אישית. מנגד, במידה שבברכה שזורים שלל תכונות, מאפיינים ואירועים המזוהים ספציפית עם האדם שאתם רוצים לברך, קלעתם: יש לכם ברכה אישית.

 

"ומה לגבי האפשרות להשתמש בנוסח מוכן של ברכה?"

אתם יותר ממוזמנים לעשות זאת, וכאן אצלנו באתר ישנו מאגר ברכות חינמי שתוכלו להשתמש בו. עם זאת, חשוב לזכור: ברכה שאינה נכתבה מאפס עבור אדם ספציפי, לא יכולה להיות ברכה אישית. ולכן, במידה שאתם כבר שוקלים להשתמש באופציה זו, ההמלצה שלנו היא "להלביש" על הנוסחים המוכנים תכונות, מאפיינים, אירועים, בדיחות ותחביבים המזוהים עם האדם שתרצו לברך. כך, גם ברכה שאולי כבר התגלגלה בין אירועים ואנשים, תיהנה מאיכויות של ברכה אישית מלב אל לב.

 

אפס מאמץ, מקסימום אפקט: כתיבת ברכה על ידי "אמן ברכות"

אתם מנסים לכתוב ברכה אך מרגישים את המילים "כלואות" בתוככם? מראש אתם לא אנשים של מילים ולא מעוניינים לכלות את זמנכם בניסיונות כתיבה? אין לכם עניין להמר על איכות הברכה ואתם רוצים ללכת על בטוח? אנשים מיוחדים החוגגים אירועים מיוחדים, ללא ספק ראויים לקבל מכם ברכה מיוחדת שנכתבה על ידי "אמן של מילים". תהליך העבודה עם כותב הברכות צפוי להתנהל באופן הבא:

שיתופכם את כותב הברכה בפרטים אודות האירוע והאדם שתרצו לברך. טיפ: ככל שתשתפו יותר פרטים, כך הברכה תהיה אישית וקולעת יותר

בחירת סגנון ומבנה לברכה. לדוגמא: ברכה בחרוזים, ברכה עם ציטוטי שירים, ברכות קומיות וכן הלאה

תוך 24 שעות בלבד (כן, אפשר להזמין ברכה מהיום להיום), תקבלו ברכה אישית ומרגשת  

אהבתם את הברכה? העבירו אותה הלאה לאדם אותו תרצו לברך. מעוניינים להוסיף, להסיר או ללטש? כותב הברכות יערוך עבורכם את הברכה עד שתהיו מרוצים.

 

אז מי יקבל מכם מילים ארוזות במתנה? השאירו את פרטיכם כאן באתר עם פרטי האירוע, ונשוב אליכם בהקדם עם קונספט לברכה אישית ומרגשת.

bottom of page