דרשה לבר מצווה של תאומים

אורחים יקרים, בני משפחה, חברים, אמא ואבא, והחשובים ביותר שיושבים כאן היום, סבתא וגם סבא. רצינו לשתף אתכם באיך זה מרגיש לחגוג, בר מצווה כפולה או כמו שקוראים לה אצלנו: מלחמת גוג ומגוג.

כשאתה נדרש לחגוג עם אחיך בר מצווה, פעמיים אתה עומד וטורח, פעם אחת כבעל מצווה, ופעם שניה כאורח. ובזמן שאחד משחק כדורגל והשני הוא איש מחשבים, ההנחה היא שההורים אותנו במידה שווה אוהבים.

אז בלי לבזבז את זמנכם אנו בוחרים היום לשתף, במספר החלטות שקיבלנו, ואנחנו מתכננים ליישם בשוטף.

החלטנו מהיום שלא לפחד משינוי יותר מידי, אבל גם לפעול לשינוי מהותי כזה רק כשצריך וכדאי. החלטנו שכשנהיה בגיל חמישים נחיה כמו בני עשרים, אבל החלטנו גם כן שכשנהיה בני עשרים נחיה כמו בני עשרים. החלטנו שנדע להבדיל בין הטפל לעיקר, ושנדע כי קבלת החלטה לפעמים חשובה מבדיקה ומחקר.

נבין כי התוכן חשוב ממסגרת, אך לצערנו רק לפעמים, מבטיחים שנלמד היטב מדוע ורק אז כיצד נלחמים. אנחנו נקפיד בחיינו לקרוא את האותיות הקטנות כולן, ונקוה שכשנגדל אנו נהיה אלו שכותבים אותן.

תודה לכולכם על שבאתם וכיבדתם אותנו כעת, נסיים כאן משום שהשנים שוב עוברות והזמן רק מתמעט.

601 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

ברכה לבת מצווה מאחות

נופר, האחות הקרציה שלי שאוהבת לבלות, מי יתן ותלכי רק בדרכים סלולות, ושיהיו בך ערכים של הגשמה ושל תקוה, תשתדלי ליהנות מארוע בת המצווה. תמיד אמרתי שלאינסטגרם את מכורה, ואת לוקחת לי בגדים כמעט ללא תמורה.

ברכה לבר מצווה בחרוזים

תום היקר, אין ספק שזהו יום מרגש, להיות בר מצוות זוהי בהחלט סיבה טובה להיפגש. יש ארועים בחיים שמציינים אותם פעם אחת, ולא יותר, יש חגיגות שצריך לתכנן היטב, ובאחרות אפשר סתם לאלתר. חגיגת בר מצווה שייכת,

דרשה לבר מצווה מרגשת

אמא ואבא היקרים, סבתות, סבות, אורחים חשובים, לפני מספר ימים עליתי לתורה, ויצרתי זכרונות שודאי יהיו צרובים. כשאני מתרגש ממש, חזרתי על מנהג שביהדות הוא קבוע, וקראתי בקול רועד את פרשת השבוע. , ומעכשיו, כ

אתר הברכות השלם נגיש  באמצעות תוסף המתקדם ביותר בישראל  - הנגשה מלאה בתקן  WCAG 2.1