top of page

למה כדאי לשלב משפטים מיוחדים בהזמנות לחתונה?

ברכות חמות, אתם עומדים להתחתן! עכשיו עליכם להתחיל להתמודד עם מיליון דברים שצריך לחשוב עליהם. יש אנשים שלא יקדישו מחשבה רבה להזמנות לחתונה שלהם, אבל הנה סוד קטן, לאוזניכם בלבד: תכנון ההזמנה לחתונה דורשת הרבה יותר מכפי שאתם חושבים!

מתחילים בהזמנה לאורחים ומסיימים במתנה לאורחים

לפעמים, הזוג הצעיר מייחס חשיבות פחותה, הן להזמנה עצמה והן למתנה שיעניקו לאורחים בחתונה שלהם. למה חשוב להעניק תשומת לב מוקפדת גם להזמנות וגם למתנות למוזמנים? פשוט משום שההזמנה לחתונה היא הסימן והמחווה הראשוני אשר נועד לספר לאורחים על האירוע המשמח, ואילו המזכרות לאירועים שיקבלו המשתתפים בחתונה, יהיו המחווה האחרון שיוענק לאורחים כמזכרת נצח מחגיגת הכלולות המרגשת.

למעשה, אם ההזמנה מספרת לאורחים מה עומד להתרחש בעתיד (מה יהיה אופי האירוע, איזו אווירה תמתין להם, ואיזה סגנון לבוש יהלום את מסיבת החתונה שלכם, למשל, חתונה על החוף, בחיק הטבע, בגן אירועים או באולם יוקרתי), המתנה לאורחים היא מעין סיכום, מזכרת נחמדה ממסיבת נישואין תוססת שהפכה ברגעים אלה לזיכרון נעים.

למה הזמנות מותאמות אישית הן כל כך מיוחדות?

חתונות הן דבר יקר. גם הזמנות מותאמות אישית עשויות להיות קצת יותר יקרות מההזמנות הסטנדרטיות. כל כך הרבה אנשים חושבים שהדבר היחיד שנדרש להזמנה לחתונה זה הזמנת נייר מעוצבת, מודפסת ומוכנסת לתוך מעטפה ונשלחת בדואר לכול המוזמנים. אבל במציאות יש כל כך הרבה דברים שיש לקחת בחשבון, לא רק שמות הזוג האוהב, תאריך האירוע ומקום החתונה.

האורחים שלכם רוצים לדעת יותר! הוסיפו להזמנה האישית שיר ייחודי, ציטוט, אמירה או ביטוי שתעניק למוזמנים הצצה לחיי הרגש שלכם.

זיכרו, שבדיוק כפי שברכה לחתונה היא, למעשה, הראי של האורחים אל תוך עולמם, כך ההזמנה לחתונה מייצגת את עולמכם שלכם. קחו את המחשבה הזאת איתכם בדרככם ליצור הזמנה יפה.

הוספת אמירה מיוחדת

הוספת אמירה או ציטוט ייחודי להזמנה מותאמת אישית, יכולה להיות החלק החסר בפאזל המושלם של סגנון החתונה שלכם, והדרך המושלמת לשלב ביום הגדול קצת קסם והתרגשות.

אין ספק כי שילוב של משפט מיוחד בהזמנה, יכול להיות אחד הגורמים שיהפכו את ההזמנה שלכם לאישית ולבולטת מעל להזמנות הרגילות לחתונה.

החל מאמירה מתוקה וסנטימנטלית, וכלה במשפט מפורסם או מצחיק, יש המון ציטוטים שבהם תוכלו להשתמש כשתתכננו את התוכן של ההזמנה לחתונה שלכם. הנה כמה רעיונות לדוגמה:

אמירות רומנטיות

 • אני לא מרגיש רק קרוב אלייך, אלא לא יודע איפה אני נגמר ואת מתחילה.

 • שניים שהופכים לאחד.

 • שתי נשמות עם מחשבה אחת.

 • שני לבבות שפועמים כמו לב אחד.

 • האהבה שלי אלייך היא מסע, שמתחיל ב׳נצח׳ ומסתיים ב׳לעולם׳.

 • מצאתי את שאהבה נפשי (מתוך שיר השירים)

 • החתונה שלנו היא חגיגה של אהבה וידידות

 • אהבה היא ההרפתקה הגדולה ביותר

 • על הנשיקה הזאת ניתן לבנות חלום

 • All you need is love

 • האהבה היא הגורל האמתי שלנו.

 • אנחנו לא מוצאים משמעות לחיים, כל אחד בנפרד. אנחנו מוצאים אותה יחדיו.

 • מהי אהבה? כאשר אושרו של האחר חשוב יותר משלך.

בין אם תבחרו באמירה מתוקה או חצופה, ציטוט קצר או ביטוי שיופיע בהזמנה לחתונה שלכם – אמירה מיוחדת זו תעזור לכם להגדיר את סגנון ההזמנה והחתונה שלכם. מה יותר שובה לב משיר שמושך את ליבכם, גורם לכם לצחוק או מזכיר לכם עד כמה האהבה היא מתוקה מדבש.

מגע אישי בהזמנה שלכם

תמיד תוכלו לבחור לעצב את ההזמנה בעצמכם, בשיטת DIY, אבל אם אתם מזמינים את ההזמנות אצל מעצב ומבקשים עיצוב אישי, ומבקשים הזמנה מותאמת אישית, אתם זוכים בעיצוב מקצועי וייחודי לחלוטין שלא היה לאף זוג אחר. המעצב ילווה אתכם לאורך כל שלבי הדרך, וישלב בהזמנה פרטים משמעותיים שלא נמצאים בדרך כלל בהזמנות סטנדרטיות. למעשה, אתם משלמים לאיש מקצוע שיטפל בכול נושא ההזמנות לחתונה, מההתחלה ועד הסוף. ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהמומחיות וחוות דעתו המקצועית תבוא לביטוי בהזמנה לחתונה עליה חלמתם, ואף יותר. אתם גם לא צריכים לדאוג באשר למועד שבו כדאי להתחיל לשלוח את ההזמנות, כי איש המקצוע יעשה זאת עבורכם.

כזוג צעיר, שעומד בפני תכנון החתונה וצריך לקבל כל כך הרבה החלטות, האפשרות להפקיד את כל נושא ההזמנות לחתונה בידיו של איש מקצוע מיומן, משחררת אתכם לטפל בדברים אחרים, ולהיות בטוחים שההזמנות שלכם יגיעו בזמן לכול המוזמנים לחתונה שלכם.

bottom of page