top of page

כך תבחרי תסרוקת מושלמת לחתונתך!

עודכן: 22 בנוב׳ 2021

כמאורסת, את יודעת טוב יותר מכל אחד אחר כי השערה יכולה להפוך בקלות לסערה! אנחנו מדברים כמובן על התסרוקת לחתונה, שציפייתך ממנה שתהיה מדויקת, מחמיאה, טרנדית ובאותה הנשימה גם על זמנית. אולי תופתעי, אך בחירת התסרוקת לאירוע של חייך נשענת בסך הכל על ארבעה צעדים פשוטים. שנצא לדרך?


בחירת תסרוקת לחתונה ב-4 שלבים פשוטים

גם אם כבר סימנת מספר תסרוקות המועמדות לתואר "עיצוב השיער שלי לחתונה", נשמח לחלוק איתך "פורמולה" באמצעותה תוכלי לבחור את התסרוקת המושלמת:

  • איזו שמלה תלבשי? – שמלות הכלה מעוצבות בשלל סגנונות – ממודרני, דרך קלאסי ועד וינטאז'. total look הרמוני תוכלי להשיג רק אם יתקיים סנכרון - בין סגנון השמלה ובין עיצוב השיער. כלומר, במידה ובחרת בשמלה מודרנית, יהיה נכון לבחור בתסרוקת המאופיינת באלמנטים עדכניים. בחרת שמלה קלאסית? תני עדיפות לעיצובי שיער "נייטרלים" ואלגנטיים יותר.

  • אסוף או פזור? – ישנן עשרות תסרוקות אפשרויות שעשויות להתאים לך! העושר והמגוון לא בהכרח מיטיבים, שכן הם עלולים לבלבל אותך ולעכב משמעותית את גיבוש קונספט עיצוב השיער. ולכן, ההמלצה היא להכריע תחילה בין שני סוגים אפשריים של תסרוקות: הם את כלה של שיער פזור או שאת נוטה לאסוף?

  • מהו הסגנון המועדף עליך? – ישנן המון כלות שמרגישות צורך "לעמוד בציפיות". כלומר, מעמדן ככלות כאילו ומחייב אותן "להפציץ" בהכרח עם תסרוקת גדולה מהחיים. ההמלצה אליך היא לנקות את כל רעשי הרקע ("הממליצים" למיניהם), ולהקשיב אך ורק לליבך. זכרי תמיד כי מטרתך היא להיות כלה, ולא להתחפש לכלה שאת לא.

  • מהו סוג השיער שלך? – באופן טבעי, כל כלה מאופיינת בסוג שיער אחר. במעמד גיבוש התסרוקת, ראוי להתחשב בסוג השיער: שיערך מלא וגלי, קצר ומתולתל, חלק וארוך וכן הלאה. התייעצי עם מעצב השיער באשר לתסרוקת המחמיאה והנכונה ביותר לשערך. למרות הכל, כיום אין כמעט "אתגר שיער" שלא ניתן לצלוח בזכות מגוון מכשירים כדוגמת מחליק שיער מקצועי למספרות.


רעיון לפריזורה? יש! ומעצב שיער?

עיצוב שיער מושלם ליום חתונתך מותנה בדבר אחד: מעצב שיער יצירתי, מקצועי ומיומן, שיהיה קשוב ורגיש לבקשותייך. אז רגע לפני שאת מפקידה את ראשך ותקוותייך, הבטיחי כי את מבססת את בחירתך בהתאם לשני הפרמטרים הבאים:

  • התרשמות מתסרוקותיו של המעצב – לכל מעצב שיער ידיים שונות וגישה ספציפית לדבר הגדול הזה שנקרא "עיצוב שיער". התרשמות מתיק העבודות תאפשר לך להבין מהו סגנונו של המעצב, עד כמה תסרוקותיו מרגשות אותך והאם הוא יכול לענות על הצורך והציפיות שלך.

  • המלצות של כלות – להמר על עיצוב השיער לחתונה? זו אפשרות. ללכת על בטוח? אפשרות טובה הרבה יותר! קראי מספר חוות דעת שנכתבו על מעצב השיער (יש כאלו בשפע!), וכך תוכלי לקבל תמונה בהירה באשר לחוויית העבודה מולו – החל מיחסי האנוש שלו ועד שביעות הרצון מהתסרוקת.


41 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

ברכה לחבר בן 70

גדעון היקר, צברתי ניסיון מעשי בכתיבה של למעלה מאלפיים ברכות, נתקלתי בדרך בשלוש מאות עשרים ושבעה סוגי אנשים לפחות, המשותף לכולם היה ברור: כולם אוהבים לעזור לאחרים, כולם התברכו ביכולת נתינה, כולם מסוגלי

Comments


bottom of page