top of page

איך להפתיע את האישה ביום ההולדת?

העניין הוא שהרבה פעמים אנחנו מסתכלים על מערכות היחסים שלנו כאילו הן היו המובן מאליו. אנחנו לא תמיד זוכרים לעשות את הדבר האלמנטרי והוא להגיד תודה להביע את האהבה העמוקה אותה אנחנו רוכשים לבת הזוג שלנו. יום הולדת, יום האהבה וכדו', כל אלו ימים אשר נותנים לנו את ההזדמנות פשוט להזכיר לה ולעצמנו בעיקר, עד כמה אנחנו אוהבים. אם אתה רוצה להפתיע את אישתך ואין לך רעיונות איך לעשות זאת, יש לנו כמה רעיונות עבורך.

הפתעה טובה כוללת חוויה, מתנה וברכה

אז באמת כדי ליצור את אלמנט ההפתעה, אנחנו היינו הולכים על מה שאנחנו קוראים לו: 'השילוש הקדוש' ומתכננים יום או כמה שעות של חוויה מיוחדת, מתנה מרגשת ליום ההולדת ובתום כל אלו, ברכה הנכתבת מהלב. למה אנחנו ממליצים על שלושת האלמנטים הללו? קודם כל משום שאם אחד מהם לא יקלע למטרה בדיוק, השניים האחרים יתנו לה את התחושה כי הייתה כאן חשיבה מעמיקה עליה ועל הצרכים שלה. שנית, אנחנו באמת מאמינים כי לכל אחת מצלעות המשולש הזה יש תפקיד חשוב ופשוט לא נדמה לנו כי כדאי לוותר על מי מהן.


באיזו חוויה לבחור

אם אתם הורים, אתם וודאי מכירים את התופעה טוב מאיתנו. אתם מוצאים את עצמכם לא פעם ולא פעמיים שקועים עד צוואר במשימות הבית. אתם עסוקים כל היום בניסיון למלא אחר משימות שונות, לתת מענה לילדים, לענות לצרכים של הקולגות והבוס בעבודה וכן הלאה. דווקא יום הולדת זו ההזדמנות שלכם ללכת למקום פסטורלי, לכמה שעות, להתנתק ממה שקורה. זה הזמן להשאיר את הטלפון רחוק ולהתמקד במה שקורה בתוך הזוגיות בכאן ועכשיו. פעמים רבות יצירה של חוויה משותפת, היא המתנה הטובה ביותר אותה אתם יכולים לתת לאישה שאתם אוהבים. חוויה יכולה להיות יציאה משותפת לצימר, בילוי זוגי בספא, ארוחת בוקר זוגית וכן הלאה.


איך בוחרים את המתנה המושלמת

אם יש משהו אותו היא רוצה במיוחד, כמובן, אתם תמיד יכולים לבחור לתת לה את המתנה הזו ובכך לסגור את העניין. אם אתם מתלבטים, הרי שאין טוב יותר מאשר לתת תשכיט. טבעת זהב לאישה היא ככל הנראה המתנה האולטימטיבית. מצד אחד, טבעת זהב לאישה זה מסוג הפריטים הללו שלעולם יהיו רלוונטים עבורה. אלו מסוג הפריטים שתמיד היא תשמח לקבל. מהצד השני, תכשיט הוא משהו שתמיד 'מקפיץ את הלוק', כלומר, טבעת לאישה מתאימה לכל סיטואציה. מעבר לכך, הרי שיש בזה משהו, כאילו אתם מציעים לה נישואים בשנית. יש מחווה רומנטית מזו?


לכתוב ברכה המגיעה מהלב

אם אתם מסוג האנשים שלא יודעים איך לנסח את הברכה המושלמת, אתם תמיד יכולים למצוא באתר אינספור ברכות מרגשות. אנחנו בטוחים כי תמצאו את אחת מהברכות הללו מתאימה בדיוק למה שאתם מחפשים. יתרה מזאת, הרי הדבר המשמעותי בברכה זה להזכיר לה עד כמה היא יקרה עבורכם, עד כמה היא אהובה. כל עוד תקפידו להקשיב ללבב, אין סיבה שלא תוכלו להוציא תחת ידכם ברכה מרגשת ומדויקת.


מה שיוצא מהלב מגיע מהלב

יותר מהכל, לבחור לציין את יום ההולדת שלה, לזכור את הצרכים שלה ולזכור מה היא אוהבת, אלו מחוות מרגשות יותר מאשר טבעת זהב לאישה או חוויה מיוחדת אותה תיאמתם מראש. העיקר זה פשוט להזכיר לה כמה היא אהובה. זו הדרך להשיב את הניצוץ למערכת היחסים ולהזכיר לשניכם כי אהבה היא אף פעם לא דבר מובן מאליו.


19 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

ברכה לחברה שעוברת דירה

חגיגת יום הולדת עגול שמשולבת במעבר דירה, היא הזדמנות מצויינת, נהדרת ונדירה, להתבונן על השיפור במצבך לעומת השנה הקודמת (כן, אפילו אם הדירה עדיין לא לגמרי מדוגמת). נכון, צריך לדאוג לטיח, לצבע ולקרוא לטכ

ברכה לאבא בן 70

לפני שבעים שנים בדיוק, במסגרת אמנת השירות, החליט בורא עולם שהוא מעוניין לקיים תחרות. הוא כינס את כל התכונות הטובות והכריח אותן להילחם, מי מהן תהיה הדומיננטית ביותר אצל פעוט בשם מנחם. ראשונה הגיעה תכונ

ברכה לחבר בן 70

גדעון היקר, צברתי ניסיון מעשי בכתיבה של למעלה מאלפיים ברכות, נתקלתי בדרך בשלוש מאות עשרים ושבעה סוגי אנשים לפחות, המשותף לכולם היה ברור: כולם אוהבים לעזור לאחרים, כולם התברכו ביכולת נתינה, כולם מסוגלי

Comments


bottom of page