top of page

הכנות לבר/בת מצווה בכותל

ההכנות לקראת מסיבת בר המצווה הן לא תמיד כל כך מוגדרות. יש הרבה מאוד אפשרויות לציין את האירוע ובכל בחירה שרק תבחרו יש לכם גם כן אינספור אפשרויות של אטרקציות וסגנונות לציון האירוע.


מסיבה זו חשוב מאוד להגיע להחלטה והגדרה ברורה מה יהיה סגנון האירוע מבחינתכם ואיך תרצו לציין אותו. בהתאם להחלטות הללו תוכלו לגבש לעצמכם את התוכנית.

אירוע בר מצווה בכותל – אין דומה לו!


אחד המקומות הכי מזוהים עם אירועי בר מצווה זה הכותל המערבי.

רבים הם בני המצווה שעולים לתורה מול שריד בית המקדש ושם הם מציינים את יום הגעתם למצוות.


יש כאלה שעבורם זה יהיה האירוע כולו של בר המצווה כאשר הם ישלבו אותו עם ארוחה חגיגית במסעדה השוכנת קרבת מקום, מנגד יש רבים שהם מציינים את החלק הרוחני של האירע בכותל המערבי אך במקביל הם גם יערכו אירוע גדול נוסף במקום אחר ואפילו בעיתוי אחר.


בכל מקרה, אירוע בר מצווה בכותל המערבי תמיד מחייבת אתכם בהיערכות מתאימה על מנת שאכן האירוע יהיה מוצלח ומרגש כפי שרק בר מצווה בכותל עשויה להיות.


באיזה יום אפשר לערוך בר מצווה בכותל?


אז דבר ראשון אתם חייבים לדעת. בר מצווה בכותל עורכים בדרך כלל רק בימי שני וחמישי כאשר מדובר בימים אשר בהם יש קריאת התורה לאחר תפילת שחרית. או אז החתן עולה לתורה. יש כאלה שבוחרים את הימים האחרים בהם גם יש קריאת התורה כמו ראש חודש, חול המועד וכדומה.


חשוב שהחתן שלכם ישנן את הברכות של העלייה לתורה ויידע מה בעצם נדרש ממנו בעת העלייה לתורה.


עליכם להצטייד בסוכריות ומיני מתיקה אותם תזרקו על ראש החתן לאחר שיעלה לתורה.


החתן כמובן יגיע עם התפילין החדשות שלו אותם הוא יניח לקראת התפילה והעלייה לתורה.


טקס ההגעה לכותל


ההגעה לכותל היא גם לא עניין של מה בכך. ברוב המקרים אנשים בוחרים לערוך טקס מיוחד בה הם מובילים את החתן אל רחבת הכותל המערבי. זה כולל חופות מיודות, כלי שיר מיוחדים, שופרות ועוד אטרקציות שונות המעניקות לאירוע נופך מיוחד ומרגש.

הקהל שמלווה את החתן מריע ושר ובכך מעצים את האירוע ואת האווירה.

לאחר שתגיעו לרחבת הכותל עליכם להיערך בהתאם לאופי המקום. זה כולל כיפות לגברים, כיסויי ראש לנשים כדי לכבד את קדושת המקום.

בדרך כלל יהיו כמה וכמה חתני מצווה שהגיעו אף הם ביום 'שלכם' אל רחבת הכותל. יהיה עליכם לתפוס מקום בתור ולתמרן את כל התוכניות שלכם בהתאם עד להגיע תורכם.


ואל תשכחו את הצלם...


ברור כי אירוע ייחודי שכזה חייב גם להיות מצולם. אל תסתפקו במצלמות האישיות שלכם. כדאי להשקיע בצלם מקצועי שינציח עבורכם את האירוע באופן הראוי לו.

להזמנת צלם לאירו בכותל או להזמנת צלם לחתונה לחצו כאן.

19 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

ברכה לחבר שיצא למילואים

אם אתם זקוקים לצילייה, אם אתם מעוניינים בכומתה חדשה, אם אתם רוצים לעשות טיפול לאוטו מתחת לבית, ככה סתם בשביל ההרגשה. אם אתם רוצים לתכנן בניה של בנין משרדים, אם אתם מעוניינים להקים נמל חדשני, ואם את כל

ברכה לעובד במשרד שמוצב בפיקוד העורף

נקלעתם במקרה לאיזור שבו חומרים מסוכנים? למה שלא תפנו למי שאמון על הטיפול בכך במשך שנים? הוא יסייע לכם לצלוח את המשבר עם הרבה מאוד אהבה, ואם הבנו נכון, הוא יעשה זאת תוך כדי עבודה על מחשב, בישיבה. חוגג

ברכת יומולדת למנהל בכיר במשרד

לפני שנים לא רבות מידי, וזאת כותרת שצריכה להיות מסומנת בבולד, נולד תינוק צעיר ותמים, שעונה לשם דני גולד. לאחר תקופה קצרה כילד, עשה את הדבר הנכון, קיבל על עצמו את פיתוח כיפת ברזל, ותרם רבות לביטחון. במ

Comments


bottom of page