top of page

חוגגים יום הולדת עגול? הנה רעיון מדהים עבורכם

בין כלל האירועים שמתרגשים עלינו, בין רגעי השמחה, לרגעי השפל, בין הפסגות והגאיות שאליהם אנחנו מגיעים בחיינו, יש משהו משותף כמעט לכל בני האדם: אנחנו פשוט שוכחים לחגוג.


את העובדה שכולנו כאן זמניים אין איש שיכחיש. אולם יש אנשים שמבינים כי זאת בדיוק הסיבה לחגוג, לשמוח ולציין אירועים חשובים כמו יום הולדת עגול, שצורה קצת יותר יצירתית, בדרך שונה, מקורית, וכזאת שנזכור לעוד הרבה שנים.


יום הולדת עגול הוא לא סתם תאריך ביומן

גם אם ממש נרצה, אי אפשר באמת לעבור לסדר היום כאשר חוגגים יום הולדת עגול. בכל אחד מן העשורים בחיינו אנחנו נמצאים בסטטוס שונה ומיוחד. בצעירותנו אנחנו אנשים חופשיים שכל העולם פתוח בפניהם, גם הנסיעה הגדולה לארצות הברית וגם הטיול במזרח. ככל שאנחנו מתבגרים הקריירה והמשפחה תופסות חלק משמעותי יותר בחיינו. ולעת זקנה, בעשורים האחרונים, אנחנו שוב אנשים חופשיים, בעלי הרבה יותר אמצעים, וכאלו שיכולים לחגוג את האירוע המשמח, הפעם כמו שצריך.


אבל איך מציינים יום הולדת עגול? אחד הרעיונות היותר מקוריים הוא להתקשר מול שף בשרים פרטי עד הבית. שדמיינו לכם את הסיטואציה הבאה: אתם מזמינים חברים ומכרים, בני משפחה ושכנים, כדי לחגוג באמת את יום ההולדת המיוחד שלכם. אלא שבניגוד למסעדה שנסגרת בשעה נקובה (וביננו, כמה כבר אפשר לשבת במסעדה צפופה ומלאה ברעש האורחים), בבית אתם אלו הם שקובעים את סדר היום.


כאשר אתם מזמינים שף פרטי הבייתה, אתם יודעים שאת חגיגת יום ההולדת הזאת החברים לא ישכחו. ראשית, כי מי מאיתנו לא אוהב בשר? שנית, משום ששף פרטי שדואג להכנת הבשר מפחית לא מעט לחץ מן האירוע: אתם יודעים שהאוכל יהיה טעים ומוכן בזמן, ולכם יש זמן להתפנות למה שבאמת חשוב: הקשר עם האנשים עצמם.


למה כדאי להתקשר מול שף בשרים פרטי?

רבים מן האנשים ודאי ירימו גבה בשלב הזה. התקשרות מול שף בשרים פרטי יכולה להישמע כמו הרפתקה די יקרה. אבל כשהן בודקים את המחירים בפועל, הם נדהמים כל פעם מחדש מעד כמה קל להרים אירוע מוצלח, שהוא בשליטה מלאה שלכם, ולגרום לכל האורחים שלכם לקנא באופן שבו אתם מציינים את יום ההולדת שלכם.


חלק מן האורחים ודאי יביאו איתם מתנה וברכה ליום הולדת, אולם אחרים ודאי יבינו שאת המתנה האמיתית הם אלו שקיבלו. משום ששף פרטי שמכין בשר בצורה מקצעית - הוא לא חוויה שהם רגילים להחשף אליה בשגרת היום יום העמוסה לעייפה.


אולם שף פרטי שמספק שירות ייחןדי של הכנת בשר בבית הוא נכס לכל דבר ועניין. הנה רק חלק מן הסיבות:


א. שף פרטי הוא איש מקצוע מיומן בתחום ויוכל להציע לכם שירות מעולה ובשר מדהים שיציע חויה קולינרית שונה מכל מה שהאורחים שלכם הכירו.


ב. האורחים שלכם יוכלו ליהנות גם מן הנוכחות שלכם. כאשר אתם מארחים באמצעות התקשרול מול שף פרטי, אתם מבטיחים את הזמינות שלכם לאורחים, משום שמישהו אחר כבר אחראי על הבישולים ועל הבשר.


ג. בניגוד למסעדה, שעובדת מול תפריט קבוע - התקשרות מול שף פרטי בתחום הבשרים תוכל לאפשר לכם לבחור את המאכלים בצורה מותאמת אישית, כך שכלל האורחים יוכלו להתחבר לטעמים שבחרתם.


לסיכום

אם עד היום לא הזמנתם שף פרטי לכבוד חגיגת יום ההולדת שלכם, ייתכן בהחלט שהגיע הזמן. כך תוכלו לשדרג את החגיגה לכזאת שהאורחים שיגיעו אליכם לא ישכחו בקלוץ.

14 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

ברכה לאבא בן 70

לפני שבעים שנים בדיוק, במסגרת אמנת השירות, החליט בורא עולם שהוא מעוניין לקיים תחרות. הוא כינס את כל התכונות הטובות והכריח אותן להילחם, מי מהן תהיה הדומיננטית ביותר אצל פעוט בשם מנחם. ראשונה הגיעה תכונ

ברכה לחבר בן 70

גדעון היקר, צברתי ניסיון מעשי בכתיבה של למעלה מאלפיים ברכות, נתקלתי בדרך בשלוש מאות עשרים ושבעה סוגי אנשים לפחות, המשותף לכולם היה ברור: כולם אוהבים לעזור לאחרים, כולם התברכו ביכולת נתינה, כולם מסוגלי

Comments


bottom of page